wyślij do wyceny
koszyk (0)
OpenMedis - modele anatomiczne

Home / Wyposażenie gabinetu

Promocje
Bestsellery
Wyposażenie gabinetu
Anatomiczne modele wysokiej wierności 3D
Fantomy Radiologiczne
Modele anatomiczne
Modele i narzędzia edukacyjne na zamówienie
Modele zwierząt / zoologiczne / weterynaryjne
Plansze anatomiczne
Stół anatomiczny 3D
Symulatory medyczne
Rodzaj:
zobacz nasz profil na FB
sprawdź nas Instagramie
+48 605 999 769
kontakt@openmedis.pl
Aparaty do fizykoterapii
Sprzęt rehabilitacyjny
Stoły rehabilitacyjne
Pozostałe

Wyposażenie gabinetu

Wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego to ważny element codziennej praktyki zawodowej fizjoterapeutów, lekarzy i osteopatów. Odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny wpływa nie tylko na ergonomię pracy ale także na jakość konsultacji i końcowy pozytywny efekt terapii, uzyskiwany dzięki połączeniu wiedzy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego dobrej jakości, posiadającego odpowiednie certyfikaty zgodne z przyjętymi normami. Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi rehabilitacyjne, zastępując tym samym farmakologię na skuteczne, odpowiednio dobrane ćwiczenie adekwatnie do problemu. Dlatego tez tak ważny jest dobór odpowiedniego wyposażenia wspomagającego terapię.

Oferta OpenMedis posiada bogaty asortyment produktów, który pozwoli na wyposażenie Państwa gabinetów rehabilitacyjnych. Są to m.in. wysokiej jakości stoły rehabilitacyjne przeznaczone do wykonywania zabiegów z zakresu np. terapii manualnej, masażu, stabilizacji a także innych efektywnych metod fizjoterapii. Z uwagi na bardzo różnorodną specyfikację, nasze stoły rehabilitacyjne stacjonarne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród grupy zawodowej fizjoterapeutów i lekarzy. Stabilna, stalowa konstrukcja oraz wygodne leże stołów zapewniają dobre warunki podczas pracy z oraz wpływa na dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pacjenta. Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas stołów rehabilitacyjnych jest możliwość samodzielnego doboru specyfikacji stołu. Dzięki temu każdy zainteresowany może wybrać odpowiednie akcesoria, która będą właściwe dla danej grupy pacjentów. Są to na przykład koła jezdne, dodatkowe łamania blatu, wieszak na papier, podłokietniki, półki boczne czy rodzaj sterowania wysokością. Podczas wybierania parametrów stołu nasi klienci mogą posłużyć się intuicyjnym i ułatwiającym wycenę panelem, który zamieszczony jest na naszej stronie internetowej. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór kolorystyki tapicerki oraz stelaża, dzięki czemu nasi Klienci mogą dobrać odpowiednio stół rehabilitacyjny według swoich upodobań wizualnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż posiadamy także możliwość prezentacji na żywo stołów z naszej oferty. Po wcześniejszym umówieniu każdy zainteresowany może przyjechać na wskazany adres i wypróbować sprzęt przed zakupem. Stoły rehabilitacyjne OpenMedis to wyroby medyczne spełniające odpowiednie normy bezpieczeństwa i jakości. Z powodzeniem wykorzystywane są prywatnych gabinetach medycznych, placówkach medycznych a także podczas szkoleń z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej osteopatii.

 

Materace rehabilitacyjne o inne kształtki rehabilitacyjne w formie klinów, wałków, półwałków, kostek to także kluczowe elementy wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych. Oferujemy szeroki asortyment tego typu produktów. Mogą Państwo wybrać odpowiedni rodzaj kształtki pod względem rozmiarów, formy oraz możliwości wyboru koloru tapicerki. Nasze kształtki wykonane są z wygodnej pianki poliuretanowej pokrytej skóropodobnym materiałem posiadającym odpowiednie atesty higieniczne oraz spełniające odpowiednie normy jako wyroby medyczne. Wykorzystywane są w gabinetach i salach rehabilitacyjnych do wspomagania terapii pacjentów, stabilizacji, ustawiania pacjentów.

 

Kolejnym ważnym elementem wzbogacającym zaplecze pracy w gabinetach rehabilitacyjnych jest sprzęt kinezyterapeutyczny oraz fizykoterapeutyczny. Wśród rekomendowanych produktów warto zwrócić uwagę na poduszki sensomotoryczne, piłki rehabilitacyjne, rollery i ogólnie sprzęt do ćwiczeń równoważnych, które posiadamy w naszej ofercie.

 

Ważną rolę w gabinecie odgrywa fizykoterapia. To dziedzina fizjoterapii, która wykorzystuje bodźce fizyczne (naturalne, bądź wytworzone przez specjalne urządzenia), by oddziaływać na poszczególne części organizmu. Z pomocą przychodzi właśnie idąca do przodu technologia, dzięki której mamy dostęp do wielu zaawansowanych aparatów imitujących odpowiednie bodźce np. fala uderzeniowa, laser wysokoenergetyczny, aparaty ultradźwiękowe, aparaty do elektroterapii lub ich kombinacje. 

Sprzęt rehabilitacyjny - zestawienie

Elementy wyposażenia gabinetu powinny zostać dostosowane do rodzaju prowadzonych pacjentów. Akcesoria możemy podzielić na grupy:

 1. Aparaty do fizykoterapii, które w swoim szerokim zakresie mieszczą urządzenia takie, jak:
 • Aparaty combi, czyli terapia łączona
 • Diatermia
 • Elektroterapia
 • Fale uderzeniowe
 • Ultradźwięki
 • Laseroterapia
 • Magnetoterapia
 • Masaże uciskowe
 • Terapia radiofalowa ukierunkowana
 1. Sprzęt rehabilitacyjny możemy podzielić na:
 • Diagnostykę
 • Kliny i kostki rehabilitacyjne
 • Materace i maty do ćwiczeń
 • Piłki lekarskie, rehabilitacyjne i sensoryczne
 • Rollery
 • Taping
 • Wałki rehabilitacyjne i elastyczne
 • Trening stabilizacyjny
 1. Stoły rehabilitacyjne:
 • Składane
 • Stacjonarne elektryczne
 • Stacjonarne hydrauliczne 

Jakie wyposażenie gabinetu oferuje Open Medis?

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wszystkie z wyżej wymienionych produktów. Wyposażamy gabinety i placówki kompleksowo. O najwyższej jakości świadczyć może fakt, że oferowana przez nas aparatura jest również wykorzystywana w naszych gabinetach. Jeżeli są Państwo zainteresowani którymś z naszych produktów, zachęcamy do kontaktu poprzez email lub numer telefonu dostępny na naszej stronie. Odpowiedni doradca pomoże w doborze sprzętu.