Open Medis
Open Medis
Lista życzeń ()    Logowanie     Koszyk ()
Suma zamówienia: 0.00 zł
+ koszt dostawy,
kontakt: +48 605999769, kontakt@openmedis.pl
zamawiam
Kategorie
Modele anatomiczne
Plansze anatomiczne
Anatomiczne modele wysokiej wierności 3D
Stół anatomiczny 3D
Symulatory medyczne
Modele zwierząt / zoologiczne / weterynaryjne
Fantomy Radiologiczne
Modele i narzędzia edukacyjne na zamówienie
Wyposażenie gabinetu
Zaloguj się:
Adres e-mail:
Hasło:
Zapomniałeś hasło?
Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij tutaj
Nie masz konta?
Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj
Ostatnio przeglądane:
Home / Modele zwierząt / zoologiczne / weterynaryjne / Modele krowy

Modele zwierząt / zoologiczne / weterynaryjne - Modele krowy

Modele zwierząt / zoologiczne / weterynaryjne - Modele krowy

Modele anatomiczne zwierząt – zastosowanie modelu krowy

Model krowy to narzędzie dydaktyczne o zastosowaniu edukacyjnym i demonstracyjnym. Najbardziej funkcjonalnymi produktami z tej kategorii są całościowe modele bydła hodowlanego z wyjmowanymi organami.  Ułatwiają one naukę uczniom techników o specjalności weterynaryjnej, wszelkich specjalizacji rolniczych, a także studentom uczelni wyższych. Mogą one także służyć jako modele do nauki anatomii i topografii narządów. Model krowy świetnie sprawdza się także  w analizie i badaniach anatomicznych poszczególnych struktur zwierząt.

Modele anatomiczne zwierząt – rodzaje

Na rynku występuje wiele modeli zwierząt o różnym zastosowaniu. Podstawową klasyfikacją jest podział na modele zwierząt hodowlanych i modele zwierząt domowych. Szeroki zakres dostępnych modeli pozwala na praktykę w zakresie wielu dziedzin. W zależności od potrzeb użytkownika dostępne są zarówno całościowe modele zwierząt, modele pojedynczych organów jak i symulatory weterynaryjne do konkretnych zadań np. wkłucia dożylne, praktyki stomatologiczne, pozycjonowanie, bandażowanie, inseminacja. Doskonale sprawdzającym się egzemplarzem jest całościowy model krowy z wyjmowanymi organami. Dzięki obecnej technologii dostępność do tego typu modeli i pomniejszych struktur zwierzęcych jest znacznie bardziej ułatwiona. Interesujące są takze modele szkieletów weterynaryjnych  pozwalające na nauke budowy ukłądu kostno-szkielowego zwierząt.

Jakie modele zwierzęce oferuje OpenMedis?

Nasz sklep charakteryzuje się szerokim asortymentem modeli anatomicznych zwierząt. Jesteśmy w stanie dostarczyć modele dla najbardziej wymagających klientów i dostosować go do jego spersonalizowanych potrzeb. Dzięki naszej technologii produkcyjnej możemy odpowiednio modyfikować każde unikalne zamówienie.

W ofercie naszego sklepu znajdują się modele:

  • Anatomiczne zwierząt domowych (pies, kot, królik)
  • Anatomiczne zwierząt hodowlanych (model krowy krowy, świni, konia, owcy, kozła)
  • Modele narządów zwierzęcych do anatomii porówanwczej np. model żołądka krowy, model żołądka świni, model żołądka konia, modele nerek, modele macicy świni, model macicy krowy, model macicy klaczy, model kopyta konia i krowy itp.
  • Modele czaszek zwierzęcych zarówno prawdziwe jak i sztuczne (czaszka krowy, czaszka świni, czaszka psa, czaszka owcy, czaszka kota).
  • Modele szkieletów zwierzęcych np. szkielet psa, szkielet, kota, szkielet kury, szkielet ryby, szkielet krowy, szkielet konia, szkielet świni
Modele anatomiczne krowy:

OpenMedis oferuje szerokie spektrum modeli anatomicznych krów. Począwszy od  modeli organów krowy do modeli pełnych z rozkładanymi narządami, umożliwiających złożenie zwierzęcia w całość w celu przedstawienia jego budowy anatomicznej. Najbardziej zaawansowym modelem dostepnym na rynku  jest Dydaktyczny model krowy, 15 części, wykonany w skali 1/3 wymiarów naturalnych.  Jest to profesjonalny  anatomiczny krowy z wyjmowanymi narządami. Przedstawia samicę bydła hodowlanego na podstawie. Jedna strona modelu prezentuje budowę zewnętrzną zwierzęcia, druga natomiast budowę mięśniową. W przekroju strzałkowym model krowy dzieli się na dwie części, dzięki czemu istnieje możliwość prezentacji budowy wewnętrznej układu trawiennego, rozrodczego, wydalniczego oraz wymiona. Posiada wyjmowane organy wewnętrzne, dzięki czemu mozliwe jest omówienie ich szczegółowej budowy anatomicznej.

 

 

Wykonanie strony internetowej - Devilart